خروجی اکسل آزمون

در پاسخ پلاس این قابلیت وجود دارد تا خروجی(نتایج تصحیح پاسخ نامه) را به صورت فایل اکسل مشاهده کنیم. بنا به درخواست راهنمایی تعدادی از عزیزان، در این پست به آموزش گرفتن خروجی اکسل در برنامه می پردازیم.

۱- پس از برگزاری آزمون و تصحیح برگه ها، از صفحه اصلی برنامه، آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما آزمون معارف فصل سوم را انتخاب کرده ایم.

1

۲- در سمت راست نوار بالای صفحه، علامت سه نقطه را انتخاب کنید.

2

۳- عبارت “خروجی اکسل” را انتخاب کرده و تایید را انتخاب کنید تا فایل ذخیره شود.

3
4

۴- خروجی اکسل در “file:///sotrage/emulated/0/PasokhPlus/excelExport ” قابل مشاهده است که شامل مشخصات آزمون، کلید سوالات و نتایج پاسخ نامه های دانش آموزان به صورت جمع بندی شده است.

5

 

مزیت ویژه خروجی اکسل

همانطورر که می دانید فایل اکسل، بر خلاف خروجی معمولی(نمایش تصحیح در برنامه) دارای قابلیت های فراوانی است. در اکسل می توان دستورات و فرمول های دلخواه خود را روی داده ها اعمال کرد، توضیح یا عکس و نکته ای را بر حسب نیاز افزود و نمودارهای دلخواه را رسم کرد. به عبارت دیگر، خروجی اکسل باعث می شود بتوانید تمام نیازهای خود را در نمایش نتایج به دیگران، برطرف کنید.

یک نمونه از این تغییرات را در زیر مشاهده می کنید که در این مثال ابتدا انحراف معیار نمرات را حساب کرده و به وسیله آن تراز چند دانش آموز را بدست آوردیم. سپس گزینه دام را در سوالات یافتیم و در پایان نمودار میانگین پاسخ صحیح به هر سوال را نیز رسم کردیم.

Capture
جهت مشاهده تصاویر در اندازه بزرگتر روی آن ها کلیک کنید.
در صورتی که به سوال یا مشکلی در این بخش برخوردید، حتما از طریق پشتیبانی (http://t.me/pasokhplus_support) و یا در قسمت نظرات همین پست، ما را در جریان بگذارید.


ویرایش

فایل اکسل حاوی تغییرات(محاسبه تراز و سوالات دام) به درخواست کاربران ضمیمه شد:
* دانلود فایل اکسل: آزمون معارف فصل سوم – برگه ها

زهرا مظلوم

خراسان رضوی, مشهد
دانشجوی مهندسی نرم افزار

3 نظر برای “خروجی اکسل آزمون”

  1. سلام،برنامه کارش بیستت
    فیلم نحوه محاسبه تراز و سوالات دام کاش جای متن میگذاشتین بهتر بود
    در برنامه تراز گنجانده میشد عالی میشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code