پایان نسخه آزمایشی – عرضه نسخه نهایی

باسلام خدمت همه دوستان و همراهان گرامی

همونطور که درجریان هستین یکی دو هفته پیش بود که لحظه موعود فرا رسید و نسخه نهایی پاسخ پلاس عرضه شد که خبرش رو در سایت و کانال تلگراممون اعلام کردیم.
بالاخره بعد از چندین سال استفاده آزمایشی، نوار آزمایشی حذف شد و به نسخه نهایی رسیدیم ?. امیدوارم در این مدت تونسته باشیم اعتماد شما رو جلب کنیم.
ویژگی های مهمی که در این چند سال درخواست داده بودین در این نسخه اضافه شده ? ، حالشو ببرین!

برخی از این ویژگی های نسخه نهایی:

 

حالا ک نسخه نهایی عرضه شده، وقت اون فرا رسیده تا همه به نسخه نهایی اپدیت کنن؛ لذا از این به بعد هیچ پشتیبانی برای نسخه آزمایشی ارائه نمیشه و تا چند روز آینده یعنی ۳۰ خرداد ۹۸، کلیه نسخه های آزمایشی از رده خارج میشن، لطفا هرچه سریعتر برای آپدیت به نسخه نهایی اقدام کنید.

 

تا چند روز آینده (۳۰ خرداد) نسخه آزمایشی از دسترس خارج میشه، لطفا هرچه سریعتر برای آپدیت به نسخه نهایی اقدام کنین

 

همونطور که در پست لحظه موعود توضیح دادیم، استفاده از قابلیت های جدید و باحال این نسخه مستلزم پرداخت هزینه هست که این هزینه ها صرف ارتقا برنامه و ارائه خدمات پشتیبانی بهتر میشه، فعلا پلن های فروش تا اخر تابستون عرضه شده و از اخر شهریور امسال، پلن های فروش برای سال تحصیلی بعد عرضه میشن. البته اگر شما استفاده کمی از برنامه دارین و نیازی به قابلیت های جدید ندارین، میتونین همچنان رایگان ادامه بدین ? هدف ما ارتقا سطح آموزش کشور و منطقه هست و نه فقط دریافت پول!

 

روش های دانلود نسخه نهایی:

 

برخی از تجربیات و مشکلاتمونو در پست لحظه موعود گفتیم، اونم وقت کردین بخونین، دیگه سرتونو درد نمیارم، خسته نباشید اساتید!
چاکرشما، مهدی غیور

 

مهدی غیور

طراحی و پیاده سازی سیستم های مبتنی بر پردازش تصویر، مدیر پاسخ پلاس

یک نظر برای “پایان نسخه آزمایشی – عرضه نسخه نهایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code